Události co se stalo

Požadavky na HW (notebooky) pro školní rok 2017 - 2018

zde naleznete detailní informace o požadavcích na HW

Zahájení školního roku 2017/2018

STŘEDNÍ ŠKOLA
Zahájení školního roku pro 2. – 4. ročníky SŠ proběhne v pondělí 4. září 2017 od 8:45 v jednotlivých třídách dle rozvrhu.
 
Slavnostní zahájení školního roku pro žáky 1. ročníků a jejich doprovod proběhne v pondělí 4. září ve 13:00. Bližší podrobnosti upřesníme v pozvánce, kterou obdržíte ve druhé polovině srpna.
 
VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA
Zápis do všech ročníků VOŠ se uskuteční v pátek 1. září 2017 od 11:00.
 
DOMOV MLÁDEŽE
Domov mládeže bude otevřen v neděli 3. září 2017 v 17:00.

Podzimní termíny maturitních zkoušek

Praktická zkouška pro ŠVP Programování a Počítačové sítě proběhne pravděpodobně ve čtvrtek a pátek 7. a 8. září 2017 na SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky. Více informací zde.

Výsledky projektového dne 22. června 2017

Výsledky projektů v jednotlivých kategoriích naleznete zde.

Den otevřených dveří na VOŠ

V pátek 16. června se uskuteční den otevřených dveří pro zájemce o studium na VOŠ – Počítačová umění a design. Od 9:00 do 14:00 se budeme těšit na vaši návštěvu.

Termín podávání přihlášek na Domov mládeže 31.května

Upozorňujeme zájemce o bydlení na našem Domově mládeže, že termín odevzdání přihlášek na příští školní rok je 31. května!!!!

Výrazný úspěch v SOČ

V krajském kole STŘEDOŠKOLSKÉ ODBORNÉ ČINNOSTI dosáhli naši žáci nebývalého úspěchu. Do republikového kola postoupily z 1. místa hned dvě práce. V oboru 12 – Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie zvítězili Petr Lhotský (T3), Damián Hajduk a Adam Baničevič (oba T2) s prací Vzdělávací aplikace EASY LEARNING. V oboru 10 – Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace obsadil první místo tým maturantů ze třídy T4 – Marek Haken, Vojtěch Veber, Štěpán Víteček s prací Monitorování budov. Na výborném třetím místě v oboru 18 - Informatika skončila práce NetKeeper autorů Davida Podzimka (T3) a Jakuba Levého (T4). Postupujícím studentům přejeme hodně štěstí v republikovém kole a všem děkujeme za příkladnou práci a vzornou reprezentaci školy.

Tři postupující do celostátního kola Soutěže v programování

Po vyhodnocení všech krajských kol soutěže jsme zaznamenali fantastický úspěch našich žáků. Pouze 2 školy v republice budou mít v celostátním kole 3 zástupce. A my jsme jednou z nich. V kategorii Programovací jazyky postupuje se ztrátou jediného bodu na vítěze Adrian Hlavatý (T4) a ze 13. místa David Erben (T4). V kategorii Tvorba webu postupuje ze 6. místa Kryštof Šuk (T3). Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v republikovém kole.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA VOŠ 2017

Vážení uchazeči o vyšší odborné studium.

Dovolte, abychom Vás pozvali na přijímací zkoušky, které se konají 2. června 2017 od 10:45 v místnosti číslo 206 (náhradní termín je možný 23. června 2017, případně ještě druhý náhradní po dohodě). Obsah přijímacího řízení se bude skládat z komentované vizuální prezentace vaší osoby, dosavadní tvorby, studia a praxe, také vašich zájmů a cílů souvisejících s oborem, který chcete na naší škole studovat.
S tímto obsahem nás seznámíte formou digitální projekce (např. v PowerPointu z flash disku, nebo notebooku, který si přinesete). Tuto prezentaci lze doplnit, případně i nahradit díly a tvorbou, kterou přinesete sebou (kresby, grafika, plastiky, zkrátka dle vašeho uvážení).

Na místě proběhne zadání drobného, individuálního kreativního úkolu v souladu s bodem 1 a 2, jehož realizace a obhajoba bude hodnocena zkušební komisí.
Informaci o přijetí se dozvíte ještě týž den.

(ze zvacího dopisu ředitele školy)

Schůzka s rodiči

Se uskuteční v sídle školy v pátek 28.4.2017 od 15:00 hod. Budeme Vás informovat o prospěchu a chování studentů, sportovních a turistických akcích v závěru školního roku, financování  a vybavení školy a nových aktivitách školy. Na schůzce Vám předáme výpis z „fondu“, výpisy známek a absencí.
Dále Vám sdělíme informace o předpokládaném dalším rozvoji školy a informace o volitelných a nepovinných předmětech.
 
Program:
15:00 – 16:15              informace od jednotlivých učitelů
16:15 – 16:45              společná část, informace od vedení školy
 
Těšíme se na Vaši hojnou účast.

Den otevřených dveří

V pátek 10. 2. 2017 od 14:00 do 17:00 se u nás můžete porozhlédnout po budově a laboratořích. Součástí prohlídky jsou prezentace jednotlivých odborných učitelů. Máteli zájem o PROGRAMOVÁNÍ, POČÍTAČOVÉ SÍTĚ nebo ENERGETIKU neváhejte nás navštívit.

Ples Kyberny – 23. února 2017

Maturitní ples Střední školy a vyšší odborné školy aplikované kybernetiky, čtvrtek 23. 2. 2017 v Kongresovém centru Aldis od 20:00. Cena lístku je 250 Kč a je možné zakoupit jej od pátka 20. 1. 2017 v kanceláři školy, nebo v den konání plesu na místě. Doporučujeme lístky zakoupit předem v kanceláři školy. Těšíme se na Vás, na viděnou na plese!

Lyžařský kurz G3

Třída G3 absolvuje od neděle 15. do soboty 21. ledna 2017 lyžařský kurz. Odjezd od školy v neděli v 15:00. Místo - penzion Seval v Rokytnici nad Jizerou.

Den otevřených dveří (14.1.)

Zveme Vás na den otevřených dveří, který se koná v sobotu 14.1. od 9:00 do 13:00.
Můžete si prohlédnout prostory školy a popovídat si s učiteli. Budou zde přítomní i naši studenti, kteří vám rádi přiblíží průběh studia. Také se dozvíte něco o výuce a našich absolventech.

Foxconn

Naši studenti 4. ročníku se 15. prosince zůčastnili exkurze ve firmě Foxconn. Tentokrát to byla pobočka v Kutné Hoře.